• вул. Велика Житомирська 33, Київ
  • +38 067 662 96 56
  • [email protected]
31.07.2022

Разом з Україною – разом до перемоги

24 лютого 2022 року життя всіх українців різко змінилося. З початком агресії російської федерації проти нашої країни мільйони співвітчизників лишилися своїх домівок, зазнали психологічних та фізичних травм, змушені були тікати від війни.

ТПП України, як провідна ділова організація України, не могла бути осторонь цієї трагедії. Від початку агресії, спільно з представництвами в регіонах, були організовані гуманітарні штаби та налагоджена співпраця з міжнародними організаціями. Як результат понад 500 тисяч дітей, жінок і осіб похилого віку, отримали гуманітарну допомогу, були забезпечені одягом та ліками, знайшли прихисток в безпечних регіонах України.

Розуміючи важливість подальшої підтримки ТПП України створює Благодійний фонд ТПП України «Разом з Україною» для реалізації проектів, метою яких є подолання громадянським суспільством і бізнесом наслідків агресії російської федерації, швидка та безпечна інтеграція в європейський простір, реалізації потенціалу людей та бізнесу в майбутньому.

Наш фонд зосереджений на підтримці дітей, жінок та людей похилого віку. Основними напрямками наших проектів стануть психологічна реабілітація та оздоровлення, освітні проекти та гуманітарна допомога.

Будемо вдячні за підтримку нашої діяльності та ініціатив!

Все буде Україна!